Mishano.com
Domů Novinky Zpravodajství Chov Stáj Mishano.com Fotogalerie Zajímavosti Klusácké rekordy  E-mail 
  Hledej:  Klusácký internetový magazín a stáj - MISHANO.COM - Vám přinášejí zpravodajství z domácích a zahraničních dostihů a chovu klusáka.
  Grand Prix d'Amerique 2018

KVALIFIKAČNÍ DOSTIHY

19.11. PRIX DE BRETAGNE

Výsledky + VIDEO

10.12. PRIX DU BOURBONNAIS

Výsledky + VIDEO

24.12. CRITERIUM CONTINENTAL

Výsledky + VIDEO

24.12. PRIX TENOR DE BAUNE

Výsledky + VIDEO

31.12. PRIX DE BOURGOGNE

Výsledky + VIDEO

14.1. PRIX DE BELGIQUE

Výsledky + VIDEO

29.1. PRIX D'AMERIQUE

Startovní listina + VIDEO

Výsledky + VIDEO


  Klusácké dostihy na YouTube

Youtube ikona


  Facebook
Facebook ikona

  Klusácká databáze

www.trotdb.info - Klusácka databáza/Trotting Database


  Naši koně - současní

  Mishano

  Fotogalerie

  Pedigree

  Kariéra

  Fast Hammering

  Fotogalerie

  Pedigree

  Kariéra

  Qadir

  Fotogalerie

  Pedigree

  Kariéra


  Naši koně - bývalí

  Touchdown Ok (I)

  Fotogalerie

  Pedigree

  Kariéra

  Bogdanka (F)

  Fotogalerie

  Pedigree

  Kariéra

  Fastino

  Fotogalerie

  Pedigree

  Kariéra

  Önas Bismarck (S)

  Fotogalerie

  Pedigree

  Kariéra

  Quincy Kelder (S)

  Fotogalerie

  Pedigree

  Kariéra

  Větroplach (D)

  Fotogalerie

  Pedigree

  Kariéra

  Whitegold (D)

  Fotogalerie

  Pedigree

  Kariéra

  Miss Kyjov

  Fotogalerie

  Pedigree

  Kariéra


  Twitter
Follow MISHANOCOM on Twitter Follow MISHANOCOM on Twitter

  Z fotogalerie


  Záložka v Mozille
Přidat sidebar

  Nastavení IE

Domovskou stránku

Oblíbené položky


  Statistika
Zaznamenali jsme
5017509
přístupů od měsíce srpen 2007

  Doporučujeme

www.trotdb.info - Klusácka databáza/Trotting Database


  Prix d'Amerique Opodo 2017

KVALIFIKAČNÍ DOSTIHY

20.11. PRIX DE BRETAGNE

Výsledky + VIDEO

11.12. PRIX DU BOURBONNAIS

Výsledky + VIDEO

25.12. PRIX TENOR DE BAUNE

Výsledky + VIDEO

25.12. CRITERIUM CONTINENTAL

Výsledky + VIDEO

1.1. PRIX DE BOURGOGNE

Výsledky + VIDEO

15.1. PRIX DE BELGIQUE

Výsledky + VIDEO

29.1. PRIX D'AMERIQUE

Výsledky + VIDEO


  Prix d'Amerique Opodo 2016

KVALIFIKAČNÍ DOSTIHY

21.11. PRIX DE BRETAGNE

Výsledky + VIDEO

13.12. PRIX DU BOURBONNAIS

Výsledky + VIDEO

27.12. PRIX TENOR DE BAUNE

Výsledky + VIDEO

27.12. CRITERIUM CONTINENTAL

Výsledky + VIDEO

3.1. PRIX DE BOURGOGNE

Výsledky + VIDEO

17.1. PRIX DE BELGIQUE

Výsledky + VIDEO

31.1. PRIX D'AMERIQUE

Výsledky + VIDEO


  Prix d'Amerique Opodo 2015

KVALIFIKAČNÍ DOSTIHY

15.11. PRIX DE BRETAGNE

Výsledky + VIDEO

6.12. PRIX DU BOURBONNAIS

Výsledky + VIDEO

21.12. CRITERIUM CONTINENTAL

Výsledky + VIDEO

28.12. PRIX DE BOURGOGNE

Výsledky + VIDEO

11.1. PRIX DE BELGIQUE

Výsledky + VIDEO

11.1. PRIX TENOR DE BAUNE

Výsledky + VIDEO

25.1. PRIX D'AMERIQUE

Výsledky + VIDEO


  Grand Prix d'Amerique 2014

KVALIFIKAČNÍ DOSTIHY

16.11. PRIX DE BRETAGNE

Výsledky + VIDEO

7.12. PRIX DU BOURBONNAIS

Výsledky + VIDEO

22.12. CRITERIUM CONTINENTAL

Výsledky + VIDEO

29.12. PRIX DE BOURGOGNE

Výsledky + VIDEO

12.1. PRIX DE BELGIQUE

Výsledky + VIDEO

12.1. PRIX TENOR DE BAUNE

Výsledky + VIDEO

26.1. PRIX D'AMERIQUE

Výsledky + VIDEO


  Grand Prix d'Amerique 2013

KVALIFIKAČNÍ DOSTIHY

18.11. PRIX DE BRETAGNE

Výsledky + VIDEO

8.12. PRIX DU BOURBONNAIS

Výsledky + VIDEO

23.12. CRITERIUM CONTINENTAL

Výsledky + VIDEO

30.12. PRIX DE BOURGOGNE

Výsledky + VIDEO

13.1. PRIX DE BELGIQUE

Výsledky + VIDEO

13.1. PRIX TENOR DE BAUNE

Výsledky + VIDEO

27.1. PRIX D'AMERIQUE

Výsledky + VIDEO


  Prix d'Amérique 2012

KVALIFIKAČNÍ DOSTIHY

Výsledky + VIDEO

29.1. PRIX D'AMERIQUE

Startovní listina

Výsledky + VIDEO


  Grand Circuit 2011

TERMÍNOVÁ LISTINA

Termínová listina

13.2. PRIX DE FRANCE

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

13.3. GRAND CRITERIUM DE VITESSE

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

30.4. FINLANDIA-AJO


  Prix d'Amérique 2011

KVALIFIKAČNÍ DOSTIHY

20.11. PRIX DE BRETAGNE

Výsledky + VIDEO

11.12. PRIX DU BOURBONNAIS

Výsledky + VIDEO

26.12. CRITERIUM CONTINENTAL

Výsledky + VIDEO

2.1. PRIX DE BOURGOGNE

Výsledky + VIDEO

16.1. PRIX DE BELGIQUE

Výsledky + VIDEO

16.1. PRIX TENOR DE BAUNE

Výsledky + VIDEO

30.1. PRIX D'AMERIQUE

Startovní listina

Výsledky + VIDEO


  Grand Circuit 2010

TERMÍNOVÁ LISTINA

Termínová listina

14.2. PRIX DE FRANCE

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

14.3. GRAND CRITERIUM DE VITESSE

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

2.5. GRAN PREMIO LOTTERIA

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

16.5. OSLO GRAND PRIX

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

30.5. ELITLOPPET

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

13.6. COPENHAGEN CUP

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

19.6. KYMI GRAND PRIX

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

4.7. FORUS OPEN

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

27.7. HUGO ÅBERGS MEMORIAL

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

8.8. GRAND PRIX DE WALLONIE

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

4.9. CAMPIONATO EUROPEO


  Prix d'Amérique 2010

KVALIFIKAČNÍ DOSTIHY

Výsledky + VIDEO

31.1. PRIX D'AMERIQUE

Startovní listina

Výsledky + VIDEO


  Grand Circuit 2009

TERMÍNOVÁ LISTINA

Termínová listina

8.2. PRIX DE FRANCE

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

8.3. GRAND CRITERIUM DE VITESSE

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

25.4. FINLANDIA-AJO

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

3.5. GRAN PREMIO LOTTERIA

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

10.5. OSLO GRAND PRIX

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

31.5. ELITLOPPET

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

14.6. COPENHAGEN CUP

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

28.6. FORUS OPEN

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

28.7. HUGO ÅBERGS MEMORIAL

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

9.8. GRAND PRIX DE WALLONIE

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

6.9. CAMPIONATO EUROPEO

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

20.9. ÅBY STORA PRIS

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

8.11. GRAN PREMIO DELLE NAZIONI

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

KONEČNÉ POŘADÍ

Konečné pořadí


  Prix d'Amérique 2009

KVALIFIKAČNÍ DOSTIHY

15.11. PRIX DE BRETAGNE

Výsledky + VIDEO

6.12. PRIX DE BOURBONNAIS

Výsledky + VIDEO

21.12. CRITÉRIUM CONTINENTAL

Výsledky + VIDEO

28.12. PRIX DE BOURGOGNE

Výsledky + VIDEO

11.1. PRIX DE BELGIQUE

Výsledky + VIDEO

11.1. PRIX TÉNOR DE BAUNE

Výsledky + VIDEO

25.1. PRIX D'AMERIQUE

Startovní listina

Výsledky + VIDEO


  Grand Circuit 2008

TERMÍNOVÁ LISTINA

Termínová listina

10.2. PRIX DE FRANCE

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

9.3. GRAND CRITERIUM DE VITESSE

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

26.4. FINLANDIA-AJO

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

4.5. GRAN PREMIO LOTTERIA

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

11.5. GRAND PRIX OSLO

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

25.5. ELITLOPPET

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

8.6. COPENHAGEN CUP

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

14.6. KYMI GRAND PRIX

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

29.6. FORUS OPEN

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

29.7. HUGO ÅBERGS MEMORIAL

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

10.8. GRAND PRIX DE WALLONIE

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

6.9. CAMPIONATO EUROPEO

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

20.9. ÅBY STORA PRIS

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

9.11. GRAN PREMIO DELLE NAZIONI

Startovní listina

Výsledky + VIDEO

KONEČNÉ POŘADÍ

Konečné pořadí


VÍTEJTE NA KLUSÁCKÉM WEBU MISHANO.COM

 Gran Premio della Lotteria Nazionale vyhrál Italiano + VIDEO

Finále Gran Premio della Lotteria Nazionale, které bylo čistě italskou záležitostí, vyhrál v čase 1:11,3 Italiano (Giant Cat) s Gaetanem Di Nardo v sulce. Druhé místo získal Pietro Gubellini s Irvingem Rivarco (Ganymede) a třetí místo Irambo Jet (Zambesi Flash).







Gran Premio della Lotteria Nazionale -Finále

Nejrychlejší start měl Irving Rivarco a k němu se přidala Linda di Casei. Třetí stopou v prvním oblouku nečistě klusala obhájkyně loňského prvenství Island Effe. Při prvním probíhání cílovou rovinkou se třetí stopou vydal k čelu Indy Kronos, který byl původně za vedoucím Irvingem Rivarco. Ve třetí stopě v předposledním oblouku zůstal Leben Rl a nabíhal metry navíc. Na protilehlé rovině se nic významnějšího nedělo, ale při nabíhání do posledního oblouku Arnaldo Pollini poznal, že jeho kůň už nemůže a tak po vytáhl do čtvrté stopy a zařadil se na konec pole. Vzápětí i Enrico Bellei marně pobízel svého svěřence a propadal se polem. Z vnějšku naopak zrychlovala Ilaria Jet. Ale i pro tu třetí stopa byla příliš, aby mohla pomýšlet na vítězství. Druhou stopou se k nejúčinějšímu závěru protáhl Italiano s Gaetanem Di Nardo. Druhé místo udržel Irving Rivarco, třetí honorář si vybojoval Irambo Jet před Ilarií Jet. Páté místo získal Lorenz del Ronco.

Výsledková listina Gran Premio della Lotteria Nazionale - Finále Gr.1 o 498.300 € na 1600 metrů - autostart:

Kůň Jezdec Km čas
1. Italiano (I) Gaetano Di Nardo 1:11,3
2. Irving Rivarco (I) Pietro Gubellini 1:11,4
3. Irambo Jet (I) Roberto Vecchione 1:11,6
4. Ilaria Jet (I) Jean Michel Bazire 1:11,8
5. Lorenz del Ronco (I) Mario Minopoli jr. 1:11,9
6. Island Effe (I) Roberto Andreghetti 1:12,0
7. Linda di Casei (I) Alessandro Gocciadoro 1:12,2
8. Indy Kronos (I) Enrico Bellei 1:12,5
9. Leben Rl (I) Arnaldo Pollini 1:14,3






Gran Premio della Lotteria Nazionale - 1. rozjížďka

První rozjížďku Gran Premio della Lotteria Nazionale pro sebe lehce rozhodl Enrico Bellei s Indy Kronosem (Malabar Man) ve výborném čase 1:11,6 před Italianem (Giant Cat) a obhájkyní celkového prvenství Island Effe (Lemon Dra). A tito tři postupují do finále.

Výsledková listina Gran Premio della Lotteria Nazionale 1. rozjížďka Gr.1 o 20.900 € na 1600 metrů - autostart:

Kůň Jezdec Km čas
1. Indy Kronos (I) Enrico Bellei 1:11,6
2. Italiano (I) Roberto Vecchione 1:11,8
3. Island Effe (I) Pietro Gubellini 1:11,8
4. Iulius del Ronco (I) Roberto Andreghetti 1:11,8
5. Classic Grand Cru (D) Steen Juul 1:12,0
6. Idalgo Jet (I) Pasquale Esposito jr. 1:12,0
7. Illusion Dany (I) Vicenzo-P. Dell´Annunziata 1:12,0
8. Nick Nock (DK) Jörgen Sjunnesson 1:12,4




Gran Premio della Lotteria Nazionale 2. rozjížďka (Ilaria Jet)

Druhou rozjížďku vyhrála dcera Pine Chipa Ilaria Jet (1:11,8), kterou vedl Jean Michel Bazire. Druhé místo získal Leben Rl (Supergill) a třetí místo Irambo Jet (Zambesi Flash).



Výsledková listina Gran Premio della Lotteria Nazionale 2. rozjížďka Gr.1 o 20.900 € na 1600 metrů - autostart:

Kůň Jezdec Km čas
1. Ilaria Jet (I) Jean Michel Bazire 1:11,8
2. Leben Rl (I) Enrico Bellei 1:11,8
3. Irambo Jet (I) Roberto Vecchione 1:12,0
4. Keep On Flying (DK) Steen Juul 1:12,3
5. Leroy Gio (I) Andrea Farolfi 1:14,4
Filipp Roc (I) Igor Guasti disk.
Geox (I) Pietro Gubellini disk.
Micro Mesh (S) Torbjörn Jannson disk.




Gran Premio della Lotteria Nazionale - 3. rozjížďka

A třetí rozjížďku vyhrál favorizovaný Irving Rivarco (Ganymede) v nejpomalejším čase 1:12,4 před Lindou di Casei (Uronometro) a třetí místo zajišťující postup do finále vybojoval Lorenz del Ronco (Chip Chip Hooray).

Výsledková listina Gran Premio della Lotteria Nazionale 3. rozjížďka Gr.1 o 20.900 € na 1600 metrů - autostart:

Kůň Jezdec Km čas
1. Irving Rivarco (I) Pietro Gubellini 1:12,4
2. Linda di Casei (I) Alessandro Gocciadoro 1:12,5
3. Lorenz del Ronco (I) Mario Minopoli jr. 1:12,6
4. Livenza (I) Santo Mollo 1:12,9
5. Broadway Bistro (US) Enrico Bellei 1:13,1
6. Lavec Kronos (I) Torbjörn Jansson 1:13,3
7. Iamm´e Press (I) Roberto Andreghetti 1:13,4
8. Carmel (FI) Jean Michel Bazire 1:13,6





 
  Související odkazy
· Více o tématu ZPRAVODAJSTVÍ
· Další články od autora fasticka


Nejčtenější článek na téma ZPRAVODAJSTVÍ:
Výsledková listina Elitloppet: J.M.B. + F.S. + E.C. = nový rekord dostihu + VIDE


  Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


  Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

 Poslat článek Poslat článek




Powered by Copyright UNITED-NUKE. Vytvořeno firmou WÁŠ WEB, 2007