Hugo Åbergs Memorial lehce vyhrál Torvald Palema + VIDEO
Publikováno: ter, 28.07. 2009 - 23:01:03
Téma: ZPRAVODAJSTVÍ


Dnes v mílovém Hugo Åbergs Memorialu prokázal Torvald Palema, že má momentálně nejlepší formu. Je to již jeho letos třetí vítězství v Grand Circuitu.

Hugo Åbergs Memorial 2009

Podle očekávání nejrychlejší start měl Jaded, Colombian Necktie se marně snažil přejít do vedení a zůstal ve druhé stopě. Za ním klusal Garland Kronos a za vedoucím Jadedem klusal Standpoint. Björn Goop tentokrát vsadil na úplně jinou taktiku a zůstal vzadu. Problémy s čistým chodem měl Simb Chaplin a propadl se na za pole. Na pátém místě se usadil Torvald Palema, za ním klusal Russel November a Igor Font. Situace se neměnila až do závěrečného oblouku, kde zavelel k útoku Åke Svanstedt a vyslal svého Torvald Palemu do třetí stopy. Za ním se jak stím vyvážel Russel November a Igor Font. V cílové rovině pekelnému tempu podlehl Jaded a cválal. To již vedení převzal Torvald Palema. Vzápětí udělal chybu i Standpoint. Torvald Palema (Alf Palema) si vítězství nenechal vzít a pohodlně si na své konto připsal další cenné vítězství v čase 1:09,7 a o jednu desetinu si vylepšil osobní rekord. Torvald Palema, tak vyrovnal loňský rekord dostihu, který držel L'Amiral Mauzun. Druhé místo získal Russel November (General November) před dotírajícím Igorem Font (Andover Hall). Čtvrté místo získal Colombian Necktie (Alf Palema) a páté Simb Chaplin (Pearsall Hanover).

Torvald Palema se tímto vítězstvím ujal vedení v Grand Circuitu s 15 body. Druhý Igor Font má 12 bodů a třetí Meaulnes du Corta 10.

28.07.2009 - Jägersro

Výsledky Hugo Åbergs Memorial Gr.1 o 1.750.000 SEK na 1609 metrů - autostart:

Kůň Jezdec Km čas
1. Torvald Palema (S) Åke Svanstedt 1:09,7
2. Russel November (D) Hugo Langeweg jr. 1:09,9
3. Igor Font (I) Björn Goop 1:09,9
4. Colombian Necktie (S) Johan Untersteiner 1:10,0
5. Simb Chaplin (S) Antti Teivainen 1:10,6
6. Garland Kronos (I) Lutfi Kolgjini 1:11,2
Standpoint (US) Erik Adielsson disk.
Jaded (S) Örjan Kihlström disk.


Hugo Åbergs Memorial 2009 - Torvald PalemaTento článek si můžete přečíst na webu MISHANO.COM
http://www.mishano.com

Tento článek najdete na adrese:
http://www.mishano.com/modules.php?name=News&file=article&sid=608